Відгуки

Відгуки наших клієнтів
 • Дякуємо за сьогоднішній день! Море вражень та позитивних емоцій!! Юрій-і супер гід, і супер водій і просто прекрасна та добродушна людина!! Ваші екскурсії - чудовий варіант для групи з 5-6 осіб. Цікаві оповідання гіда та пори для фото було досить!! ...Удачі Вам і процвітання!
  Валерія
 • Приїхали до Херсона на кілька днів та замовили екскурсію у гід Гуд таксі. Дуже приємний гід Юрій. Комфортний автомобіль, кондиціонер, акуратне водіння не дуже дорогами. Чудово провели час. Дуже раджу!
  Тетяна
 • Скористалися двічі послугами авто гіда Юрія та залишилися дуже задоволені сервісом, комфортом та приємною компанією! Здорово було дістатися авторським та непопсовим маршрутом до Олешківських пісків, дізнатися цікаві факти про Херсон від місцевого жителя. До Станіслава дісталися теж без жодних проблем, і майже цілий день провели на воді, сплавляючись на байдарках, а далі відвідали ще одне локальне непопсове місце, де туристів не було взагалі, а дух захоплювало!

  У сервісі особливо відзначу комфорт, пунктуальність, гнучкість та клієнторієнтованість.

  Маленький бонус ще – фото з поїздки, за бажанням.
  А ще, приємно бачити людину, якій подобається те, що вона робить! Я б однозначно рекомендувала!!
  Ірен
 • Водій приїхав під час, був дуже ввічливий, ми їхали на фотосесію в Альошкінські піски, думали нас висадять десь на підході до них – але наш водій завіз нас аж у пустелю бездоріжжям, що звичайно було дуже приємним бонусом на який ми не розраховували ! Крім того з особистої ініціативи провів нас пустелею, багато чого розповів цікавого і був нам як справжній гід, все це за дуже розумні гроші! Рідко пишу відгуки – зазвичай немає на це часу, але оскільки людина була дуже зацікавлена нам допомогти – вважаю своїм обов'язком рекомендувати цю компанію!
  Олександр
 • Їздили з компанією до пустелі. Добре провели час, машина приїхала вчасно, гід розповідав історію краю, завжди був з нами, фотографував, залишилася маса позитивних емоцій!
  Ольга
 • Користувались послугами Юрія. Замовляли тур у херсонські гори, отримали массу задоволення та цікавої інформації. Діти у захваті. РЕКОМЕНДУЮ.
  Владимир
Будемо вдячні за відгук